הכל זהב- חונכים את בית ותיקי חצור!

 למועדון המחודש נוספה לראשונה גם מחלקה מותאמת שתשרת את תשושי הנפש בקהילה. השיפוץ וההרחבה שנערכו במקום, מאפשרים  מעתה לערוך מספר רב של פעילויות במקביל כגון התעמלות ותנועה, הרצאות, משחקי חברה, פעילויות יצירה, חדר מחשבים, טיולים ועוד. רבע מתקציב השיפוץ מומן על ידי הקרן לידידות. המקום יופעל מתקציב הביטוח הלאומי ומשרד הרווחה וישרת 120 קשישים, מתוכם 15 תשושי נפש.

 נשיא הקרן לידידות, הרב יחיאל אקשטיין, השתתף באירוע חנוכת בית ותיקי חצור ואמר "אנו בקרן לידידות מלווים את העיר חצור הגלילית כבר מספר שנים והשקענו עד כה כ-8.5 מיליון ₪ לטובת מגוון שירותי רווחה וסיוע לתושבים. אני מודה לראש המועצה על ההזדמנות שניתנה לי להיות שותף בעשייה המבורכת למען התושבים הנפלאים של המקום. הטיפול בקשישים הינו בליבת הפעילות של הקרן לידידות. אתם יכולים להתגאות במקום המפואר שישמש בית שני עבור ותיקי הישוב ויאפשר להם חיים מלאי תוכן והנאה. אני מודה על הזכות שניתנה לי להיות חלק מפרויקט נפלא הזה".

ותיקי היישוב היו נרגשים מאוד "המקום הזה הוא בית שני שלנו, לבוא לפה אחרי השיפוץ עושה טוב על הלב ונותן לי תקווה לחיים טובים. כיף לי להיכנס ולראות איך השקיעו בשבילנו. עכשיו יש לנו גם פעילויות מקסימות, גם צוות חם אוהב וגם בית חדש שנוח להיות בו".