'הרצאה נודדת' בחצור הגלילית

במסגרת פרויקט "הרצאה נודדת" של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, הגיעה ביום שני האחרון, אמילי עמרוסי וסיפרה את סיפור משא הבחירות האישי שלה וסיפורים מאחורי הקלעים של עולם העיתונות.

 

תכנית "הרצאה נודדת" הינה ייחודית ומטרתה לעורר שיח פתוח, מקדם ומרחב אופקים,  על ידי חשיפת צעירים למגוון של הרצאות, רעיונות ועולמות ותוכן באמצעות מפגש עם מרצים ואמנים ידועים ובעלי שם בתחומם בחברה הישראלית .

אמילי, יוצרת, אשת תקשורת, עיתונאית בכירה ובעלת טור בעיתון ישראל היום, מגישת יומן הערב ברשת ב', סופרת ו..אמא ל-4 ילדים!

כשהייתה בכיתה ו' הוריה שהיו חילונים חזרו בתשובה ואת התיכון סיימה באולפנה בעפרה. לאחר מכן עשתה שירות לאומי בטבריה במסגרת בני עקיבא, ומשם המשיכה לשנה נוספת באריאל בשירות המשרד לאיכות הסביבה. אמילי סיימה בהצטיינות את המסלול התלת שנתי בבית הספר לעיתונות ותקשורת "כותרת", מאז הכל היסטוריה.

אמילי שיתפה את הקהל בדילמות העיתונאיות שלעתים מתנגשות עם ערכי חברות, סיפרה על הקושי להתנתק מסטיגמות כלפי עצמה, על ההתמודדות עם אירועים קשים במדינתנו כגון ההתנתקות, חטיפת שלושת הנערים וכו'

מקומה של התרבות בחיינו הינו מרכזי בפיתוח זהות עצמית, חשיבה פלורליסטית והנעה לפעולה, תפקידו של השיח התרבותי לעורר ולפתוח בפני אנשים דרכי הסתכלות שונות תוך התייחסות לשאלות של זהות וחברה ובכך ליצור זהות אישית וקהילתית ולחזק את קהילות המוצא.

הרמאה