דלג לתוכן

חוגגים הישגי חינוך בחצור הגלילית!

תנופת החינוך בחצור הגלילית נמשכת, לאחר השקעה נרחבת במבני החינוך העירוניים ובתשתית הטכנולוגית להתמודדות עם אתגרי הקורונה ובהתאם לחזון חינוך קהילתי איכותי שמוביל ראש המועצה שמעון סויסה, התוצאות לא איחרו לבוא:

בגרויות

"קרית חינוך אמי"ת" החל משנת 2014 מציגה עליה מתמדת בתוצאות מבחני הבגרות חוגגת הצלחה גם השנה עם 94% זכאות לבגרות ו 18% זכאות לבגרות מצטיינת!
בועז יוספי מנהל קרית חינוך אמי"ת – "אני גאה לעמוד בראש צוות שהוראה היא בראש מעייניו והחינוך הוא דרך חיים. על התוצאות במבחני הבגרות אמרו חז"ל "יגעת ומצאת תאמין".
אין ספק ששילוב ההורים, ליווי המורים והתמיכה של המועצה המקומית ורשת אורט מניבים את התוצאות הטובות ביותר עבור התלמידים, ילדינו אהובינו."
בהמשך לכך גם "קרית החינוך אורט" מציגה נתוני בגרות מרשימים עם 82% זכאות לבגרות ו11% בגרות מצטיינת.
דורית בטאן מנהלת קריית חינוך אורט – "קריית החינוך אורט חצור משכללת תהליכי שיפור הישגים והתוצאות לא מאחרות לבוא, הן באחוזי הזכאות לבגרות והן במספרי התלמידים המסיימים לימודיהם בהצטיינות .
באורט חצור שוקדים על מתן מענים חדשים ומאתגרים לתלמידיהם ובניהם פתיחת מגמות חדשות: תקשוב, פסיכולוגיה בחינוך וסייבר."
תנופת החינוך בחצור הגלילית היא תוצר של מיקוד משאבים ומאמצים מצד המועצה המקומית, צוותי החינוך וההנהלה וכמובן בני ובנות הנוער המצוינים ביישוב שידעו להתמודד עם שנה מורכבת ביותר ולצאת עם ידם על העליונה ולעורר גאווה גדולה בכולנו.
שמעון סויסה ראש המועצה – "אני מאמין שחינוך איכותי בראיה קהילתית וקידום ערכים של שוויון ומצויינות אצל צעירים הוא המפתח להמשך של פיתוח חצור הגלילית ואזור הצפון כולו, דור העתיד יתמודד עם אתגרים שאנחנו עוד לא יכולים לדמיין ולכן הכרחי שנשאף תמיד לשפר את איכות החינוך ולדחוף את בני הנוער הנהדרים שלנו למצויינות, כל אחד בתחומו."