העדלאידע הקהילתית הרביעית!

תחילתו של המסע הייתה בשולחן עגול בהובלת צוות המרכז הקהילתי בהשתתפות מעל 40 אנשי חינוך ושותפים מהיישוב שהתכנסו יחד לחשיבה משותפת ותכנון נושא יישובי חווייתי ויצירתי. במהלך החודשים האחרונים, 5 בתי ספר ו 13 גני ילדים עבדו במרץ בהדרכת המחנכות, הגננות, מתנדבים, הורים ומשפחות בליוויה הצמוד של המנהלת האמנותית של המרכז הקהילתי, על תוצרים במגוון נושאים שנבחרו על ידי הילדים והצוותים החינוכיים. העדלאידע היא לחגיגה קהילתית שבה באו לידי ביטוי כישרונות הילדים לצד כישרונותיהם האמנותיים של המורים והגננות אשר לקחו חלק פעיל בהכנות ובתהלוכה.

בין תגובות התושבים: " היה מצעד מדהים, יש לישוב שלנו שלל כישרונות ועשייה! כל הכבוד!". "לכל העוסקים במלאכה במועצת חצור תודה וכל הכבוד. האירוע הזה, כמו גם יתר האירועים לאורך השנה, לרווחת תושבי חצור והסביבה מאורגנים למופת. פשוט תענוג להגיע ולקחת חלק בפעילויות השונות. שאפו"

בין הרעיונות המקוריים ניתן היה למצוא נושאים כמו: המצאות ישראליות, נוסטלגיות, סמלים, כוחות הביטחון, חילות צה"ל, מתוקים ישראליים ועוד. בסיום התהלוכה, נהנו המשתתפים מהפנינג ענק, יריד שעשועים, סדנאות, הפעלות ומופע קרקס משגע שהתקיימו במתחם מגרשי הטניס.

המועצה משקיעה משאבים גדולים מאוד, בפיתוח אירועי תרבות וקהילה ביישוב וזו רק יריית הפתיחה לשנה גדושה באירועים ופסטיבלים לטובת תושבי היישוב. גם בחופשת פורים לא יישארו ילדי חצור ללא פעילויות, וביום שישי 2.3 יערך הפנינג נוסף בגן הילל עם מתקנים מתנפחים, משחקי ענק ועוד הרבה הפתעות…. קהילה צומחת שמחה ביחד!