יום המעשים הטובים

בכל שנה מועצת חצור מנסה לתת מיקוד ולהעצים ערכים החשובים: מניעת אלימות, קיימות, אחריות חברתית ועוד..

השנה שמנו דגש על מתן כבוד לוותיקי חצור. כל מסגרת חינוכית עם וועד ההורים צוותי חינוך ותלמידים  אימצו בית של ותיק בחצור. בבתים נעשה תיקון חשמל, מים, צביעה וניקיון. בנוסף, יחידת הנוער ועמותת חינוך לפסגות  דאגו למארזים לקשישים אשר כללו: ביגוד, מזון ומוצרים לבית. נירים בשכונות דאגו לגינון בחצרות.

במועדון בית  גיל הזהב התקיימו מספר פעילויות : גדס"ר גולני הגיעו לארוחת בוקר, אמית הגיעו עם שי לחג, אברט יסודי הכינו חטיף בריא  הפעילו בתנועה ועוד.

כמו כן בוצעו יוזמות מגוונות ומחממות את הלב :ניידת תרומת דם בקרית חינוך אמית אשר תמיד מגיעים ליותר ממכסת הדם שהציבו לעצמם. תלמידים התנדבו בקופות החולים וחילקו משהו מתוק.

כל גני הילדים אירחו  תלמידים מבתי הספר, שוטרי משטרת ר"פ והתארחו –פעלו בגינון, יצירה ותנועה ונתנו שי לקשישים .

הקהילה מידי שנה לוקחת חלק פעיל באריזת מצרכי מזון בכמה מוסדות בו זמנית, שוק תן קח יריד אוכל בקרית החינוך אורט אשר הכנסותיו הועברו לתרומה למעגלי חסד  ועוד'.

את היום המחמם הזה חתמנו בהפנינג  במרכז רסקו במהלך ההפנינג התושבים נהנו מדוכני פעילות שונים שהופעלו עי ארגוני הנוער , הפעלה של סמדי מסיבומבה הנהדרת. במהלך ההפנינג הייתה הופעה של להקת בירה ונשירה שהכניסה את כולם לאווירה טובה.

מוסדות חינוך וקהילה נסעו למוקדים  גם מחוץ לחצור והפיצו את הטוב והחום שמאפיינים אותם : בית חולים זיו בצפת- מחלקת ילדים, בית ספר שחפים, בית אבות בטבריה ועוד.

ליאת כהן מתכללת את כל הפעילות מידי שנה ציינה את ההתרגשות והגאווה של כלל השותפים  החל מתהליך החשיבה ועד הביצוע  עשיית טוב היא חזון פשוט אשר כולנו שותפים לו ופועלים להגשימו באהבה .

נתראה בשנה הבאה!