מהפכה דיגיטלית בחצור הגלילית

בעקבות הזכייה בתקציב, בימים אלו עובד צוות המועצה על בניית אתר אינטרנט חדש ועדכני, שיאפשר תשלומים באופן מכוונן, מילוי ושליחת טפסים מקוונים בלי צורך להגיע למשרדי הרשות. האתר יעמוד בכל תנאי הנגישות לבעלי מוגבלויות ראייה ויעלה לאוויר במאי 2018. בנוסף לאתר המועצה פועלת לבניית אפליקציה חדשנית לניהול פניות תושבים. פיתוח האפליקציה צפוי להסתיים גם הוא במאי 2018, דבר שיאפשר שיפור בטיפול פניות התושבים.

המערכת תייעל את עבודת המועצה בכל הקשור במערכות ההנדסה, תחזוקת הכבישים, תמרור וחזות העיר. המערכת תתממשק אל מערכת נתוני פיקוד העורף והועדה המרחבית לתכנון ובנייה ובהמשך תהיה פתוחה לציבור דרך אתר האינטרנט של המועצה.

"מדובר במהפכה של ממש בשירות לתושב! תושבים יוכלו לשלם את כל תשלומי המועצה השונים דרך האינטרנט בלי להגיע למשרדי הרשות או הארנונה, יוכלו לשלוח טפסים מהבית ויוכלו לקבל בלחיצת כפתור את כל תיק המידע שלהם במועצה-כמה שילמו, האם ביצעו רישום לגן/ביה"ס ומה מצבו ומצב הדיווח למוקד העירוני" אומר עידן לב-רן מנהל התחום האסטרטגי במועצה.

עובדי המועצה המקומית חצור הגלילית רואים חשיבות רבה בקידום איכות השרות לתושב ומייעלת תהליכים ואמצעים לשיפור איכות חיי התושבים. הזכייה בקול קורא תקדם תהליכים שנועדו לאפשר את מתן השירות הטוב ביותר לקהילה הצומחת בלב הגליל.