דלג לתוכן

מהפכת החינוך נמשכת

תכנית שיפוץ וחיזוק בתי הספר בעיצומה

בימים אלו נעשות עבודות בינוי, חיזוק מבנים ושיפוץ של שני בתי ספר: תיכון אמי"ת ובית הספר היסודי חוני המעגל. היקף העבודות עומד על כ- 20 מלש"ח.

העבודות נעשות על-ידי החברה הכלכלית לפיתוח חצור הגלילית מסביב לשעון על מנת להכשיר את בתי הספר לקראת פתיחת שנת הלימודים הקרובה. העבודות יכללו בתוכן חיזוק מבנים נגד רעידות אדמה, צביעה ושינוי חזיתות, חידוש תאי השירותים, ריצוף, חשמל, תשתיות מים ועוד.

פרויקט חשוב זה החל בקרית החינוך אורט בו הושקעו כ-12 מלש"ח. עתה, עם סיום העבודות בתיכון אמי"ת ובביה"ס היסודי חוני המעגל, הפרויקט יימשך הפרויקט בבית הספר אברט יסודי ושבט סופר ובכך יושלמו עבודות הפיתוח של כלל בתי הספר הממלכתיים אשר נבנו לפני עשרות שנים ולא זכו לטיפול.

ראש המועצה שמעון סויסה מציין "פרויקט חשוב זה הוא המשך הפיתוח המאסיבי ביישוב בכלל ובחינוך בפרט אשר החל בשיפוץ ושדרוג גני הילדים והקמת מעונות יום חדשים. עתה, הגיעה העת לטפל בבתי הספר למען שיפור האקלים והסביבה החינוכית למען ילדנו. התכנית כוללת השקעה של למעלה מ-60 מליון ₪ שיהפכו את בתי הספר שלנו לבטוחים, חדישים ואיכותיים. תודה למשרד החינוך על ההשקעה בתקציב ושיתוף הפעולה".