מנהלים מהנשמה בחצור הגלילית

 

מנכ"ח חדש, גזברית חדשה ויועץ משפטי חדש.. כולם בני חצור הגלילית!

בשנה האחרונה בוצע שינוי אירגוני עמוק והחלפת בעלי התפקידים מרכזיים במועצה. לאחר כשנה של חיפוש ומיון קפדניים אותרו ואושרו מינויים של מנכ"ל המועצה – שגב עייש, גזברית המועצה – סופי מאור (ראש) והיועץ המשפטי  – עו"ד אבי גבאי. כולם בני חצור הגלילית!

איתור בעלי מקצוע מתאימים לא היה משימה פשוטה אך הרצון לניהול ברמה הגבוהה ע"י בני היישוב הניע את התהליך ולבסוף נבחרו ואושרו בעלי התפקידים:

שגב עייש סגן אלוף בוגר צה"ל, בעל תואר ראשון ושני.  עם מינויו התייחס שגב לתפקיד ואמר "אין שמח ממני לקבל עליי את התפקיד החשוב של מנכ"ל המועצה. לאחר כמעט 25 שנים בתפקידי מטה ופיקוד בצה"ל אני רואה בתפקידי כמנכ"ל המשך ושליחות למען התושבים בחצור, מקום הולדתי, התבגרותי והתפתחותי האישית.  אעשה הכל להמשיך לתרום ולשרת את הציבור למען החזון להפיכת חצור לעיר ירוקה בלב הגליל.

סופי מאור ראש – צוערת, עבדה במשרדי ממשלה, בעלת תואר ראשון ושני. עם מינוייה  כגזברית ציינה סופי  בהתרגשות "אני חשה סיפוק שקשה לתרגם במילים, למלא תפקיד עם יכולת השפעה על תושבים עמם גדלתי ועמם אני מתגוררת, לראות את התרומה בעיניים מתוך היכרות עם הצרכים ביישוב, הרגשה שפשוט ממלאת ומטעינה גאווה פנימית גדולה מאוד!"

עו"ד אבי גבאי, שותף במשרד עו"ד פיש בן ארי כ-10 שנים, ציין כי הוא מודה למועצה ולראש המועצה על האימון שנתנו בו.  "אני מקווה כי כבן חצור, אוכל להחזיר ליישוב ולו חלק קטן ממה שהיישוב העניק לי במהלך השנים."

 

 

 

 

ראש המועצה ציין כי אחרי עשרות שנים סוף כל סוף השדרה הניהולית הבכירה מונתה ע"י צעירים מוכשרים בני חצור הגלילית שהגיעו לתפקידיהם עם ניסיון והשכלה, חדורי אמונה להוביל את המקום להישגים והצלחות

אני משוכנע שעתה ביחד  עם צוות הניהולי יהיה אפשר להמשיך ולממש את  תנופת הפיתוח בה חצור נמצאת , ולהוציא את כלל התכניות אל הפועל, ובכך לשפר את השירות לתושב בחינוך בחזות עיר במוקדי תעסוקה ועוד ועוד. זהו בהחלט רגע של גאווה מקומית שנמצאו בני המקום  צעירים וגם מוכשרים.