עדלידע קהילתית בחצור הגלילית

 המועצה משקיעה משאבים עצומים בפיתוח אירועי תרבות וקהילה ביישוב וזו רק יריית הפתיחה לשנה גדושה באירועים ופסטיבלים לטובת תושבי היישוב.

תחילתו של המסע בשולחן עגול בהובלת צוות המרכז הקהילתי בהשתתפות מעל 40 אנשי חינוך ושותפים מהיישוב שמתכנסים לחשיבה משותפת ותכנון של הנושא היישובי בצורה חווייתית ויצירתית. במהלך החודש האחרון, 5 בתי ספר ו 13 גני ילדים עובדים במרץ יחד עם, מחנכות, גננות, מתנדבים, הורים ומשפחות בליווי מנהלת אמנותית של המרכז הקהילתי על תוצרים במגוון נושאים שנבחרו על ידי הילדים והצוותים החינוכיים.

בין הרעיונות המקוריים ניתן למצוא נושאים כמו: המצאות ישראליות, תכניות טלוויזיה נוסטלגיות, סמלים, כוחות הביטחון, חילות צה"ל ועוד.

שיאו של התהליך יערך ביום שישי הבא 23/2 החל מהשעה 10 בבוקר תצא תהלוכה בת אלפי משתתפים ברחובות היישוב לחגיגה פורימית צבעונית ועליזה במיוחד. התהלוכה תסתיים במתחם מגרשי הטניס בהפנינג ענק, יריד שעשועים, סדנאות, הפעלות ומופע קרקס משגע.

גם בחופשת פורים לא יישארו ילדי חצור ללא מעש, וביום שישי בשבוע לאחר העדלידע יערך הפנינג נוסף בגן הילל עם מתקנים מתנפחים, משחקי ענק ועוד הרבה הפתעות.

תושבי האזור כולו מתוכננים להשתתף באירועי החג ביישוב והכניסה ללא עלות בכל האירועים. חודש אדר שמח.