קהילה פותחת עתיד

 

"פותחים עתיד" היא תכנית ייחודים הפועלת בהיקף ארצי ומובילה ילדים, נערים, משפחות וקהילות להגשמת חזון של שינוי חברתי.

חזונה של "פותחים עתיד" הוא להעניק לכל ילד ומשפחה בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית של מדינת ישראל את הביטחון, ההזדמנויות והכלים להצליח על ידי מימוש הפוטנציאל הייחודי הטמון בהם. התכנית יוצרת ומעודדת הזדמנויות לצמיחה ולהתפתחות באמצעות רעיון חדשני וייחודי לפותחים עתיד.

התכנית פועלת מזה 13 שנים ב36 יישובים בארץ וביניהם חצור-ראש פינה ונתמכת בתרומות של פדרציות ונדיבים מחו"ל בשיתוף עם המועצות המקומיות. המועצה המקומית חצור הגלילית רואה בקיום התכנית גורם משמעותי לשיפור וקידום ילידי ומשפחות היישוב הלוקחים בה חלק. עם חלוף השנים כמות התרומות החלה לרדת. על מנת להמשיך את פעילות התכנית יצאו באירוע התרמה של יומיים.

השבוע, התקיים אירוע ההתרמה הארצי של פותחים עתיד. מטרת האירוע הייתה העלאת המודעות לתכנית וחיזוק מימונה. תכנית פותחים עתיד בחצור-ראש פינה מודה מקרב לב לבעלי העסקים והתושבים רחבי הלב, שעזרו להגיע ליעד ההתרמה ואף לעבור אותו! בין התורמים: חיבי -יזום פרוייקטים בבניה, ארגון המובילים, מספרת A To N, מינמרקט צווה, נגריית h.d, קפה נמרוד-אגמון החולה, מירי טובול –בורדו, חי פירזול, רהיטי אחים כהן ראובן, מ.ע.אזולאי, א.מ דיל מוטורס, דודי אזולאי אדריכלות, עימד ראשדי, ממן אחזקות, אילן דגבלי -מורה לנהיגה, גולן עטייה -בית קפה רנה, ס. ש. י. א,  שטרית יצחק.