שבוע "אהבת חינם" בחצור הגלילית

 

השבוע האחרון של ימי בין המצרים ,הוא שבוע בו נדרש האדם להעמיק באהבת חינם,  

באהבת עם ישראל כל אחד כפי שהוא. מטרת השבוע היא להביא את ערך אהבת החינם למקום מרכזי יותר. במסגרתו, התקיימו פעילויות שונות ומגוונות, אשר עוסקות בערך אהבת החינם.

ילדים נוטעים עצים

את השבוע פתחנו במועדון יום גיל הזהב, שאירח בזאר יד שניה אשר הכנסותיו ישמשו לפעילת של המועדון. בהמשך השבוע התקיים שיח בבית המדרש, במרכז הצעירים, בנושא  אחדות ואחידות ומה שביניהם.

במהלך השבוע הוקם דוכן שתיה קרה והפתעות נוספות במקומות מרכזיים ביישוב וחלוקת צמידי "תעביר את זה הלאה"  בשיתוף עם המרכז צעירים, בני עקיבא ומועדון רעים. מהות הצמיד היא עשית מעשה טוב והעברת הצמיד לאדם הבא שיעשה גם הוא מעשה טוב ויעביר את הצמיד הלאה וכך לשמור על שרשרת מעשים טובים אינסופית….

בבית הספר של הקיץ יצאו לפעילויות למען הקהילה-בית הספר אברט במרכז יום לגיל הזהב, שבט סופר ביצעו פעילות לגני הילדים, חוני המעגל הכינו שי לחייל- מכתבים והפתעות וקול יהודה הכינו צופרים ל"אנשים השקופים" (מנקי רחובות, שומרים וכו').

נתלו בלונים ושלטים ברחבי היישוב ע"י מרכזי הנוער של חצור ונערכו מגוון פעילויות מתושבי הקהילה בחזרה לקהילה באהבה.

ביום הזה לקחו חלק: יחידת הנוער, מרכזי הנוער, בני עקיבא, תנועת "עוז",  מרכז צעירים, מועדון אזרחים בוגרים, מועדון יום לגיל הזהב, מועדון רעים, מועדוניות "יחדיו" ו"אחווה",  פותחים עתיד,  השומר החדש, בית ספר של הקיץ- אברט, חוני המעגל, שבט סופר, קול יהודה, חינוך לפסגות , אורות הגליל. אהבת חינם וקהילה מאוחדת הם סוד כוחה של חצור הגלילית והמיוחדת!

שלט צבעוני