שנה ביתית בחצור הגלילית

התכנית "אוהבים את הבית"  עוסקת במגוון תחומים בישוב: אכיפה-הוצאת רכבים נטושים, ריכוז חניית האוטובוסים והמשאיות והוצאתם מרחובות היישוב, מתן דוחות חנייה לרכבים החונים לא כחוק. חזות פני הישוב-הוספת כוח אדם לניקיון בשכונות- כניסה לשכונות וניקיון בכללם גם שטחים שאינם באחריות המועצה. שודרגו ושופצו 50 גני שעשועים וגני ילדים  בעלות של כ- 7.5 מיליון ₪ . נשתלים של פרחים 3 פעמים בשנה בכיכרות ורחובות הישוב המרכזיים. מרכז רסקו חודש בדשא סינטטי, המקנה למקום נופך ירוק ונעים. רחוב האשל ורחובות נוספים יתהדרו בירוק בקרוב. עבודת סימון ניתוב, שילוט רחוב ותיקוני כבישים, לקראת החורף. מגרשי הספורט ביישוב שופצו ונצבעו, ונערכה השקעה מקיפה במגרש הכדורגל. ברחובות הישוב שודרגה תאורת הרחוב למנורות לד על מנת להאירם כראוי בצורה חסכוני השומרת על איכות הסביבה.

חלק נוסף מהתכנית הוא חיזוק הפעילויות הקהילתית ביישוב, עידוד התושבים לקחת אחריות על סביבת מגוריהם, המועצה הקצתה תקציב לשדרוג מתחמי הבניינים ובשבועות הקרובים יחל הפרויקט. רווחת התושב לא נשכחת גם ברגעים קשים, הוקם צוות שתפקידו לספק שירות לתושבי חצור במהלך השנה בעיתות אבל ע"י הקמת אוהל אבלים במידת הצורך. פרויקט "עיר ללא אלימות", עולה כיתה ע"י הצבת מערך מצלמות ביישוב המעניק מענה בשעות חירום ובשגרה, בנוסף תקום סיירת הורים במסגרת יחידת הנוער.

השקת האפליקציה היישובית והפעלתה, מחברת את כל חלקי התוכנית, ונותנת מענה במגוון תחומים המחברים כל תושב ישירות למוקד העירוני, שומרת על קשר רציף עם התושבים ומאפשרת מעקב ובקרה טובים על פנייה הנעשית אל המוקד.