שער שוויון תוכנית ספורטיבית שמוסיפה לילדים המון!

בטורניר לקחה חלק פעיל קבוצת הכדורגל של בית הספר "שבט סופר" שבחצור הגלילית באימונו של יגאל הרוש. בנוסף לאימוני הכדורגל, פעם בשבוע פעילות מתקיימת פעילות העצמה והעשרה עם חונכי המכינה הקדם צבאית בכפר הנשיא המגיעים לבית הספר ופוגשים את ילדי הקבוצה ומדריכים אותם בשלל נושאים.

המאמן הרוש, סיפר: "זו תכנית מדהימה המשלבת ספורט וחינוך. כמאמן, אני שם דגש על התנהגות הילדים קודם כל – האדם לפני השחקן! בקבוצה שלנו תלמידים מכיתות ד-ה-ו מ'שבט סופר'. אמנם לא הצלחנו להעפיל לחצי הגמר אך זכינו בהמון פרגון על ההופעה שלנו, על הספורטיביות והגישה ואני מאמין שבהמשך גם התוצאות יגיעו".

משער שוויון נמסר: "אנחנו שמחים לפתוח את השנה החמישית שלנו בגליל העליון בכלל ובחצור בפרט. שיתוף הפעולה עם דוד דביר מנהל בית הספר, יהודה טהר, לבנת גיגי וראש המועצה הוא מופלא ומתבטא בתמיכה שוטפת בפעילות, לרווחת ילדי העיר".

'שער שוויון' הוא ארגון חינוכי, חברתי וספורטיבי השואף להקנות מסגרת מועילה לילדים ונוער באזורי הפריפריה החברתית של ישראל. במסגרת הטורנירים המחוזיים זוכים החניכים להיפגש עם ילדים מיישובים אחרים ותרבויות אחרות. בטורנירים ניתן דגש על התנהגות ספורטיבית ואף מוענק בסופו גביע 'הקבוצה ההוגנת'.